Planujemy  wyjazd do Medjugorie pod koniec października (od soboty 21 października do soboty 28 października, są również osoby zainteresowane wyjazdem we wtorek 24 października i powrotem 28 października) i bardzo chcielibyśmy aby była nas większa grupa. To nie jest typowo zorganizowany wyjazd, każdy rezerwuje sobie loty i zakwaterowanie we własnym zakresie (oczywiście możemy pomóc jeśli będzie taka potrzeba).

Najdogodniejszy przelot jest z Edynburga do Dubrovnika i kosztuje ok 100 funtów od osoby w dwie strony. Ceny kwater są bardzo zróżnicowane, w zależności od osobistych preferencji i możliwości finansowych (zaczynają się od 100 funtów za tydzień za pokój dwuosobowy, ok. 150 funtów za tydzień za pokój trzyosobowy). Można zarezerwować osobno na stronie easy-jet i np na booking.com, albo są też korzystne oferty przelotu i zakwaterowania na stronie expedia.co.uk. Do tego dochodzi kwestia transportu z lotniska - według naszego rozeznania najkorzystniejsza jest opcja wynajęcia samochodu i podzielenia się kosztami w zależności ile osób pojedzie.
Jak wspomniałam wcześniej, nie jest to typowo wyjazd zorganizowany, po prostu chcielibyśmy pojechać tam większą grupą i wspólnie się modlić czy też pozwiedzać okolice.

Mam nadzieję, że wyjaśniłam większość, w razie dalszych pytań lub wątpliwości proszę o kontakt telefoniczny po godzinie 17.30 07858148962 - Ania lub 07534819934 - Robert.

Modlitwa uwielbienia  Pana w naszej parafii odbywa się w Kaplicy  Matki Bozej Częstochowskiej w Newcastle w każdá niedzielę po wieczornej Mszy Św o godź. 18:00

"Przyjdz teraz jest czas by wielbić!"

Zapraszamy w imieniu Wspólnoty "Strumienie Wody Żywej"

Wspolnota jest otwarta na każdà osobę która pragnie wylać swoje serce przed Bogiem, pogłębić z Nim relację i razem kroczyć w uwielbieniu na większà chwałę Pana.