Ogłoszenia duszpasterskie – kwiecień 2018r. Newcastle upon Tyne

Informacja dla osób zainteresowanych spotkaniami dla DDA/DDD, osoby te mogą kontaktować się:

lub

Także kolejna informacja:

"Jeśli uważasz, że picie alkoholu stanowi w Twoim życiu problem, Anonimowi Alkoholicy mogą Ci pomóc".
Polski Meeting AA w Darlington, w każdą sobotę (od 28 kwietnia br.) o godz. 17:00.

Adres: Bondgate Methodist Church, Bondgate, DL3 7JJ.

Informacja z Darlington:

Szanowni Państwo,

W dniu 5 maja 2018r. Polska Sobotnia Szkoła w Darlington organizuje Polish Heritage Day, który będzie wspaniałą okazją do promocji usług oraz podzielenia się z lokalnym środowiskiem własną działalnością i doświadczeniami.

Pragniemy zaprosić do udziału w imprezie, która odbędzie się w Darlington na terenie Hummersknott Academy w dniu 5 maja 2018r. w godzinach 12.00-16.00.

W ubiegłym roku odwiedziło nas ponad tysięczne grono Polaków mieszkających w Darlington oraz całym regionie North East England. Oprócz tego gościliśmy przedstawicieli władz - był mer Darlington z małżonką oraz inni przedstawiciele społeczności angielskiej. Wystawienie własnego stoiska pozwoli Państwu nie tylko dotrzeć do znacznie szerszego grona potencjalnych klientów wśród mniejszości polskiej ale również promować się wśród społeczności angielskiej.

Tak jak było to w ubiegłym roku firmy lub osoby prywatne będą mogły zaprezentować swoje usługi. Wszystkie chętne osoby lub firmy mogą zarezerwować stolik w cenie £10.00. Osoby lub firmy zainteresowane udziałem w PHD prosimy o przesłanie maila do dnia 24 marca 2018r. z informacją o charakterze prezentowanej działalności/ usługi, liczbie stolików i czy Państwo będą potrzebować jakieś dodatkowe rzeczy np. dostęp do prądu. Zgłoszenia oraz pytania prosimy kierować do:

lub

Dziękujemy.

Nasza parafia została poproszona o wsparcie finansowe w pokryciu kosztów leczenia dla chorej na nowotwór Pani Kasi Łaszewskiej. Zwracamy się z ogromna prośbą o wsparcie naszej inicjatywy poprzez upieczenie ciast z których dochód zostanie przeznaczony na ten cel.

Nasza akcja została zaplanowana na kwiecień, od 8 kwietnia w każdą niedziele po Mszy świętej w kościele Gateshead.
Jeśli któraś z pań pragnęłaby włączyć się w naszą akcje prosimy o kontakt.

Kontakt: 07784878971
Katarzyna Okroj

Polecajmy dobremu Bogu i naszej Patronce – Matce Bożej Częstochowskiej, wszystkie sprawy naszej Wspólnoty. Życzę wszystkim dobrego tygodnia, obfitującego we wszelkie potrzebne Boże dary.

Szczęść Boże.