Informacje o otwarciu kościołów

inne
2020-07-04 00:00 - 2020-09-30 00:00

Na stronie internetowej diecezji podana jest lista kościołów, które są otwarte na prywatną modlitwę, oraz na wspólną celebrację Eucharystii.

Szczegóły na stronie internetowej naszej diecezji: http://www.rcdhn.org.uk

Wspólnota w Middlesbrough już przygotowała wszystko na możliwość Mszy św.
w j. polskim, i zaprasza na Mszę św. w niedzielę 27 września br. o godz. 14.00, w Sacred Heart R.C. Church w Middlesbrough.

Odnośnie kościoła St Wilfrid w Gateshead, rozpoczęła się procedura jego otwarcia, jednak nie znamy jeszcze dokładnej daty pierwszej mszy św.

Odnośnie naszej Kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej w Newcastle upon Tyne, czynimy starania by była otwarta. Po wstępnych rozmowach, mogę powiedzieć jedno, należy uzbroić się w cierpliwość. Niestety.

Nadal obowiązuje dyspensa od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Eucharystii.

Dziękujemy za pierwsze zgłoszenia osób, które pragną podjąć się posługi stewardów, prosimy o dalsze zgłoszenia (telefonicznie lub mailowo).

• Od 2020-07-04 00:00 do 2020-09-30 00:00