Zapisy dzieci oraz spotkanie-grupa komunijna na 2021r.

inne
2020-12-05 10:30 - 11:15

Rodziców zainteresowanych przygotowaniem swego dziecka do Uroczystości I Komunii św.
(maj 2021r.), która odbędzie się w naszej parafii lub poza parafią (np. w Polsce) pragnę poinformować, że można dokonywać zgłoszeń. Należy wysłać email na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w wiadomości zwrotnej otrzymaja Państwo informacje, oraz formularz zgłoszeniowy.

Spotkanie organizacyjne w sobotę, 5 grudnia br., o godz. 10.30 w Kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej w Newcastle upon Tyne (spotkanie w ramach działalności edukacyjnej Klubu Młodego Polaka).

Na tym spotkaniu rodzice podpiszą zgłoszenia które wypełnili i odesłali drogą elektroniczną, dzieci zaś otrzymają swoje katechizmy i dzienniczki.

Proszę o zachowanie zasad bezpieczeństwa, czyli zasłonięte usta/nos, przy wejściu i wyjściu dezynfekcja rąk, także zachowany dystans (by to ułatwić, proszę by z dzieckiem była tylko jedna osoba dorosła).

• 2020-12-05 10:30 - 11:15